Zebra Perde


Zebra Perdeler, açık ve kapalı diye adlandırılan,2 bölümden oluşan kumaştan 2 kat üst üste getirerek yapılmıştır. Oda içerisine gelen ışık miktarı, üst üste gelen kumaşların bölümleri değiştirilerek ayarlanabilmektedir.

Zebra Perde, zarif görünümlü bir kumaş bulunan stor ile odanın gölgelendirmesini doğru ve hassas bir şekilde ayarlayabilen stor perdenin kombinasyonudur.

TKIS’in yeni ve özel : Karartma Zebra Serisi. Gelen ışığı hafifçe filtreleyen gölgeleme kumaşları da dahil olmak üzere çeşitli kumaşlar ve çeşitli tasarımlarla birlikte gelir. Karartma Zebra Perde yeni bir üründür. Opak kumaşlar ve özel tasarlanmış alt raylar ile karartma sağlar, bu sebeple yatak odaları ve TV odaları için uygundur.

TKIS Zebra Perdenin her bir parçası: çalıştırma mekanizması, kurulum aksesuarları, kaset ve alt ray, perdenin rengiyle eşleşir. Perdenin farklı kısımları arasındaki tam renk uyumu,Zebra perdenin her oda ve atmosferi ile arasında bir uyum yaratır.

Özgür hissetmeyi sever misin? Size uyan Zebra perdeyi seçmekten çekinmeyin.Yüzlerce renk ve çok çeşitli şerit genişliklileriyle aradığınız doğrı perdeyi bulabileceksiniz. Zebra Perdelerde, sadece perdenin rengini değil aynı zamanda şeritlerin genişliğini de seçebilirsiniz. Dar ve hassas şeritlerden geniş ve vurgulu şeritlere.