Katlamalı Perde


Klasik Katlamalı Perde, hem şık görünümü hem de son derece geniş kumaş yelpazesi nedeniyle en popüler perdelerden biri olarak kabul edilir.

Perdeler, dikiş hassasiyeti seviyesinin sürekli yükseltildiği son teknoloji üretim tesislerimizde üretilir.

Kumaşlar

TKIS, dünyanın en iyi üreticileri tarafından çok çeşitli stillerde binlerce kumaştan oluşan dev bir koleksiyon sunar ayrıca TKIS tasarımcıları, isterseniz Katlamalı Perdeniz için doğru kumaşı eşleştirme konusunda yardımcı da olur.

Üretim

Katlamalı Perdeler söz konusu olduğunda, en önemli nokta kaliteli olmaktır. TKIS, bu sektördeki en gelişmiş üretim hattına sahip olup, en karmaşık ve doğru dikişler ve kıvrımlar ile en üst düzeyde Katlamalı Perde üretmemizi sağlar.

Dikiş Türleri

TKIS’in teknolojik avantajlarından birisi de Katlamalı Perdeniz ile uyumlu çeşitli dikiş türlerinde ifade edilir. İster ön ister arka dikiş olsun - TKIS’in dikiş türü çeşitliliği taleplerinizi fazlasıyla karşılayacaktır.

Klasik Katlamalı Perdeler

Katlamalı Perdenin klasik dikişi belki de en tanıdık olanıdır. Perde boyunca sabit aralıklarla, temiz ve düzgün çizgilerle gelir. Tüm Katlamalı Perde türleri klasik dikiş ile üretilebilir. TKIS’in dikiş kalitesi, gelişmiş ekipman, kapsamlı deneyim ve titiz kalite kontrolü sayesinde Dünya çapında en yüksek seviyededir.

Hafif Katlamalı Perdeler

Hafif Katlamalı Perde ile pencereniz hoş ve temiz görünüme kavuşur. Katlamalı Perdenin tanıdık ve karakteristik görünümü, seçebileceğiniz her tasarıma ve stile uyması için sayısız ton, doku ve baskıda hafif kumaşlarla güzel bir şekilde bütünleşir.

Balon Katlamalı Perdeler

Dramatik görünümü tercih edenler için TKIS, Balon Katlamalı Perdeyi sunar. Kumaş kıvrımları arasındaki dikiş, perdenin romantik klasik görünümünü vurgulayan dalgalı bir yapıdadır.

Katlamalı Perdelerde Işık Kontrölü

Karatma Katlamalı Perdeler, TKIS’in Işık Kontrol ürün ailesine ait olan, gelen ışık miktarının bir perde gibi kontrol edilebildiği, katlamalı görünümü benzersiz bir kumaş ürünüdür. Bu perdeler, kumaş kıvrımlarının baskın dikiş hatları ile karakterize edilen iki ayrı kumaş katmanından yapılmıştır.

Raylar ve Operasyon Sistemleri

Çekme İpli Katlamalı Perde

Katlamalı Perdeler, diğer birçok TKIS ürünü gibi, ipler ile kontrol edilebilir. Katlamalı Perdeyi kaldırmayı, alçaltmayı ve bu süreçte kıvrımların zarif yuvarlanmasının tadını çıkarmayı sağlarlar.

Zincir Mekanizmalı Katlamalı Perde

Bilinen ipli mekanizma ve uzaktan elektrikle çalıştırma olasılığına ek olarak, Katlamalı Perde zincir mekanizmasıyla donatılmıştır. Perdeyi kaldırmak ve indirmek için kullanılan zincir plastik veya nikel benzeri metal boncuklardan yapılmıştır.

Motorlu Katlamalı Perde

TKIS uzmanları, en hızlı ve en verimli motoru Katlamalı Perdenizle eşleştirmek için istekli. Perdenin çalışmasını akıllı ev sisteminizle eşleştirebilirsiniz.Uzaktan kumandayla bir düğmeye tıklayarak, veya akıllı ev bağlantısıyla indirip – kaldırmayı kontrol edebilirsiniz.

Katlamalı Perdenin Tamamlayıcıları

Biye

Keskin kenarlı modern, temiz bir görünüm için Katlamalı Perdeniz biye ekleyebilirsiniz. Biye kenarlık çerçevesinin vurgulanması için perdenin kenarlarına dikilen ek bir kumaştır.

Aksesuarlar

Günümüzün stil dünyasındaki ana trendlerden biri, farklılıkları birleştirmek ve öğeleri çeşitli aksesuarlarla zenginleştirmek. Bu noktada, Katlamalı Perde perdeye yaratıcı ve kişisel bir boyut katan kristaller gibi aksesuarlar ve eklemeler için mükemmel bir unsurdur.

Sabit Kıvrımlı Katlamalı Perde

Katlamalı Perdenin benzersiz bir özelliği, diğer şeylerin yanı sıra kıvrımlarıdır. Katlamalı cazibesine hayran olan biri, sürekli olarak perdede sabit kalacak ve perde tamamen açıldığında kaybolmayacak bir kat ekleyebilir.

Astarlı Katlamalı Perde

Astarlı Perde, Katlamalı Perdenin işlevselliğini iyileştirerek güneş ışınlarının ve ısının etkili bir şekilde filtrelenmesini sağlar. Astar, perdenin rengiyle ve dokusuyla uyumlu bir parçası olarak dikilir ve dışarıdan da şık bir görünüm sağlar.

Karartma Astarlı Katlamalı Perde

Katlamalı Perdenin arkasına dikilen karartma astarı odayı karartmak için tasarlanmıştır. En çok yatak odalarında, konferans ve projeksiyon odalarında kullanılır. Karartma tonunu, perdenin tonuna uygun olarak veya dışarıdan gözükmesi istenen renge göre seçebilirsiniz. Ek karartma kumaşına sahip bir Katlamalı Perde, genellikle kuru temizleme gerektirir.