Ahşap Jaluzi


Ahşap Jaluzi perde, jaluzi perdenin tüm avantajlarına ek olarak doğal görünüme de sahiptir. Ahşap jaluziler çok baskındır ve hem panjur hem de mobilya görevi görür. TKIS'in ahşap jaluzileri, ağırlığı ve dayanıklılığı nedeniyle bu ürün için mükemmel bir şekilde uygun olan Frassinette'den (ahşap) yapılmıştır.

Frassinette
Frassinette, özellikle kaliteli ve özel bir ağaçtır. Bu hammadde diğer ahşap türlerinden daha pahalı olmasına rağmen, TKIS için bu, mobilya gibi görünen ürüne uzun ömür sağlaması en büyük standardıdır. Frassinette son derece hafif ve stabildir.

Bamboo
Bambu, sahip olduğu özellikleri sayesinde mükemmel bir ahşap yerine geçer. Artan endüstriyel bambu kullanımı, şu anda yağmur ormanlarına uygulanan baskıyı azaltacaktır. Birçok ülke zaten bambu için geniş mahsul alanları tahsis ediyor ve tam potansiyeli henüz görmediğimiz bu doğal ve mevcut malzemenin kullanımını geliştirmeye yardımcı olacak bir teknoloji geliştiriyor.

Finewood
Finewood jaluzileri benzersiz bir talaş sıkıştırma üretim prosesi ile yapılır ve doku ahşap parkelerde olduğu gibi laminasyon kaplama prosesinde oluşturulurz. Bu süreç bir yandan odun kullanımını azaltırken, diğer yandan odun koleksiyonunu özel işleme türlerine göre çeşitlendirir. Bu jaluziler sadece 50mm çıtalarla üretilmektedir.

50mm
TKIS'in ahşap ürünleri, eve sıcaklık ve doğallık sağlayan Jaluzi Perdelerin bir çeşididir . Her bir ahşap çıta, gelen ışık miktarını kontrol etmek için ayarlanabilir.

Çekme İpi
Aşağı indirilip yukarı toplanması, çıtalara yön verilmesi dahil perdenin tüm kontrolü ipler çekilerek yapılmaktadır.İpli mekanizma 50mm çıta kullanılan perdeler için uygundur.

Çevirme Çubuğu
Dönme çubuğu birleştirilmiş bir ip ve çubuk mekanizmasıdır. İpler perdeyi kaldırmak veya indirmek içindir, çıta yönü çevirme çubuğu ile yapılır. Bu, tüm ahşap jaluziler için önerilen standart mekanizmadır. Çevirme çubuğunun tonu, perdenin rengiyle eşleştirilir.

Classic
Jaluziye ultramodern bir çalışma mekanizması sağlanmıştır, ancak teknik görünümü tercih ederseniz, Jaluzinizin klasik bir mekanizması olabilir.

Mono / Turbo
Mono tüm perde operasyonları için tek bir mekanizmadır. Genellikle 2 tip Mono mekanizması kullanılır: mono krank ve turbo. Mono krank mekanizmalarda kaldırmak / indirmek veya eğmek için bir krank ; Mono turboda ise bir kordon kullanarak yapılır.

Merdiven Bantları
Perdelerin daha zengin görünmesi için dekoratif merdiven bantları eklemeyi seçebilirsiniz. Perdelere uygun farklı renkte şeritte bantlar vardır.

Merdiven İpleri
Jaluzilerde kullanılan merdiven ipleri, solmaya ve aşınmaya karşı uzun süreli dirençlidir.