Stor Perde


Son yıllarda stor perdeler arena merkezine geri döndü. Stor Perdelerin minimalist görünümü her oda tipiyle mükemmel bir şekilde bütünleşir. Screen stor perdeler ve karartma stor perdeler hem teknik hem de şık bir şekilde mükemmel bir çözüm sağlar.

Stor Perde, modern ve yüksek teknolojili tasarımları ile minimalist bir görünüme sahiptir. Stor perde aslında oda dekorasyonda baskın olmayan etkili bir gölgeleme perdesidir. Bir yandan perdenin işlevselliği ve tasarımda baskın olmaması sebebiyle,mimarlar ve iç tasarımcılar tarafından çoğunlukla gölgelendirme için tercih edilmiştir.

Stor perde en basit teknik ürün gibi gözükse de, kumaş kesiminde ve perde montajında maksimum hassasiyet gerekir. TKIS’in tüm stor perdeleri, perdenin düz ve doğru montajını sağlayan, perde eninde arka profile sahiptir.

Kumaş kalitesi ve kumaşı kesme yöntemi uzun vadeli işlevsellik ve görünüş için gereklidir. Her kumaş türünün hassas kesme talimatları vardır. TKIS’de tüm kumaşları ultrasonik otomatik kesim ile oldukça büyük masalarda kesiyoruz. Bu teknolojiler son derece doğrudur ve kumaş kenar iplik atmasını engelleyen son teknoloji olarak kabul edilirler.

Karartma
Geç mi yatmak istersin? Sunum odasında tam karanlığa mı ihtiyacın var? Stor perde seçeneği de olan karartma kumaş, size hoş bir karartma sağlayacaktır. Karartma perdelerin arka yüzünde odaya ışık girmesini engelleyen özel bir kaplama bulunmaktadır.

Gölgeleme
Stor perde, çeşitli gölgeleme kumaşları ile birlikte gelir. Işığa karşı koruma sağlayan bu kumaş, güneş ışınlarını filtreler ve odaya biraz ışık girmesine izin verir. Bu kumaş tam anlamıyla karartma sağlamaz, bu nedenle kapalı olduğunda bile belirli miktar ışığın girmesine olanak verir.