Alüminyum Jaluzi


Jaluzi ofislerde ve mutfaklarda yaygın olarak kullanılmaktadır Jaluzi perde sahip olduğu özel yapısı sayesinde , size dışardan gelen ışığı kontrol etmenize olanak sağlar. TKIS size çok sayıda eşsiz kontrol mekanizması sunmaktadır.

Bazı ürünler asla eskimez ve tarzı sonsuza kadar kendini korur. Düz renkli jaluzi perde ise bunlardan birisidir. Milyonlarca ev, temiz ve klasik görünümü ve evdeki her stille uyum sağlayabilme yeteneği nedeniyle sade Alüminyum Jaluzi perdeyi tercih etmektedir.

Kısmen Delikli Çıtalar
Panjur dünyasında, trendlerden biri Screen benzeri, delikli bir üründür. Delikli güneşlik, ışığın delikli çıtalardan geçmesine izin verir. Yine de, odanın içini dışarıdan gözükmesini engellemek ile ilgileniyorsanız, TKIS gelen ışığın mükemmel kontrolünün yanı sıra odanın dışarıdan görünürlüğünü engelleyebilecek şekilde delikli perdeyi geliştirdi.

16mm
Jaluziler farklı genişlikteki çıta tipleriyle sunulmaktadır. 16mm jaluziler yaygındır ve birçok mimar tarafından tercih edilmektedir. Dar çerçeveli pencereler için uygundurlar.

25mm
TKIS'in çeşitli stil seçenekleriyle mümkün olduğunca geniş koleksiyonlar sunması önemlidir. Jaluziler için farklı genişliklerde 4 farklı çıta türü arasından seçim yapabilirsiniz. Normal çıta genişliği standart model olan 25mm'dir.

35mm
Geniş çıtalar, perdelerin güçlü varlığını arayanlar için uygundur. 35mm Jaluzi Perde varlığı ve retro tarzı sağlar. Ancak, daha geniş çıtalı perdelerin aksine dar açıklıklara da yerleştirilebilir. Dar pencerelere geniş bir görünüm vermek istiyorsanız 35mm Jaluzi Perde mükemmel bir çözümdür.

50mm
TKIS'in çeşitli stil seçenekleriyle mümkün olduğunca geniş koleksiyonlar sunabilmesi önemlidir. Jaluziler için farklı genişliklerde 4 farklı çıta türü arasından seçim yapabilirsiniz. “Geniş Çıta” kategorisinde bulunan 50 mm ve 63 mm'lik çıtalar bulunduğu odadaki perdelerin varlığını daha fazla vurgular.

Sihirli Çubuk
Sihirli Çubuk, Jaluzi perdeyi kabloları çekmeden çalıştırmak isteyenler için benzersiz patenttir. Sihirli Çubuk - kordonları zarif bir çubukla bağlar, perdeyi basit ve pürüzsüz bir eğimle kolayca kontrol etmenizi sağlar.

Mono
Klasik gölgeleme ürünlerinden biri olan jaluziler, dört farklı çalışma mekanizması ile donatılmıştır. Mono, mono bir krankı döndürerek perdenin son derece kolay kontrolünü sağlayan klasik ve basit bir mekanizmadır.

Klasik
Mono ve Sihirli Değnek gibi modern mekanizmaların yanı sıra, klasik mekanizma yine de popülerliğini korumaktadır. Kolay kullanım ve perdenin pürüzsüz hareketi gibi avantajlara ek olarak, çoğu bu mekanizmanın açık ve benzersiz görünümünü tercih eder.

Merdiven Bantları
Perdelerin daha zengin görünmesi için dekoratif merdiven bantları eklemeyi seçebilirsiniz. Perdelere uygun farklı renkte şeritte bantlar vardır.

Merdiven İpleri
Jaluzilerde kullanılan merdiven ipleri , solmaya ve aşınmaya karşı uzun süreli dirençlidir.